کیسه زباله امروز به عنوان یکی از بهترین تم های تولد استفاده می شود

درواقع کیسه زباله امروز سطل مناسب تفکیک زباله در محل کار را آسان تر می کند. اما در نهایت چگونه آنها را انتخاب کنیم؟ در واقع، این کیف ها همه متفاوت هستند. خوشبختانه این امکان وجود دارد که با داشتن اطلاعات خوب به راحتی راه خود را پیدا کنید. برای کمک به شما، در اینجا چند نکته کاربردی برای انتخاب و خرید کیسه زباله آورده شده است.

کیسه زباله فقط یک کیسه زباله است. کیسه های زباله انواع مختلفی دارند که از نظر رنگ، جنس، ضخامت و اندازه متفاوت است. انتخاب کیسه زباله بستگی به کاری دارد که می خواهید با زباله ها انجام دهید:

کیسه های زباله رنگی برای دسته بندی انتخابی عالی هستند. یک آستر سطل HDPE نازکتر برای محافظت از سطل و تمیز نگه داشتن آن کافی است. اگر می خواهید مراقب دسته بندی زباله ها باشید، یک کیسه زباله شفاف انتخاب کنید.

آیا زباله ها جمع آوری یا حمل می شوند؟ در این مورد، بهتر است از کیسه های زباله LDPE استفاده کنید. نکاتی برای انتخاب کیسه زباله:  نوع زباله (سبک، معمولی یا سنگین) می تواند در انتخاب مواد (HDPE یا LDPE) و ضخامت کیسه های زباله نقش داشته باشد.

کیسه

بنابراین، کیسه های زباله برای آشپزخانه، انبار یا توالت نباید ضخیم، بلکه محکم باشد. همچنین محتویات آنها نباید قابل رویت باشد و ترجیحاً به دلایل بهداشتی و جلوگیری از ایجاد بوی بد، دارای بند کشویی باشند.

به طور معمول، یک کیسه کوچک و سبک وزن برای تفکیک زباله در دفتر کافی است، زیرا زباله ها مرتباً خارج می شوند و در یک ظرف بزرگتر جمع آوری می شوند.

آیا باید زباله های بزرگ را دور بریزید یا می خواهید بسته بندی های پلاستیکی را جداگانه دور بریزید؟ در این حالت کیسه های زباله LDPE با ضخامت 50 میکرون ایده آل خواهند بود. این نوع کیسه برای ظروف زباله، جای کیسه های سطل، چرخ دستی های تمیزکننده و همچنین زباله های حجیم و تیز ایده آل است.

دقیقا به چه سایزی نیاز دارید؟ ممکن است فکر کنید که اندازه کیسه زباله باید با اندازه (یا محتویات) سطل زباله یکسان باشد. متاسفانه اینطور نیست. در واقع، کیسه زباله باید حداقل 30 درصد بزرگتر از ابعاد سطل زباله باشد. علاوه بر این، انتخاب ابعاد دقیق به قطر و شکل سطل و همچنین وجود احتمالی سطل داخلی بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.