کاهش قیمت لوله پلی اتیلن سایز 4 در کشور فاجعه به بار آورد.

لوله HDPE به سادگی یک لوله ساخته شده از پلی اتیلن است.

این ماده ویژگی های خاصی به لوله ها می دهد که مزایایی را ایجاد می کند و این مزایا باعث محبوبیت لوله های پلی اتیلن شده است.

لوله پلی اتیلن سایز 4  دارای مزایای فراوان، کیفیت بالا، قابلیت اطمینان لوله و اتصالات، سهولت بارگیری و حمل و نقل لوله و اتصالات پلی اتیلن به دلیل وزن نسبتا کم، نصب سریع و آسان، انواع پلی اتیلن را به بهترین انتخاب برای پروژه های مختلف تبدیل کرده است.

لوله های پلی اتیلن نیز شعاع خمشی خوبی دارند و در دماهای بسیار پایین در برابر ضربه و فشار مقاومت بسیار خوبی دارند.

محیط های اسیدی و بازی و همچنین بسیاری از محلول ها و مواد شیمیایی بر پلی اتیلن تاثیری ندارند.

این یکی از مهمترین مزایای لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن است.

مواد پلی اتیلن مورد استفاده برای تولید لوله های پلی اتیلن با مواد پلی اتیلن مورد استفاده در تولید سایر محصولات پلی اتیلن متفاوت است.

پلی اتیلن در گریدهای مختلفی موجود است و هر یک از این نوع مواد پلی اتیلن برای کاربردهای مختلفی استفاده می شود.

اتصالات لوله پلی اتیلن و لوله پلی اتیلن وزن کمتری نسبت به انواع دیگر لوله ها مانند لوله های فولادی و بتنی دارند که حمل، بارگیری و نصب آنها را آسان می کند.

لوله

مقاومت در برابر دماهای بسیار پایین، استحکام و دوام تنش فشاری و تنش کششی و خاصیت ارتجاعی بالای پلی اتیلن به کاربر امکان حمل و نصب لوله های پلی اتیلن برای اجرای پروژه های مختلف صنعتی را می دهد.

مقاوم در برابر ضربه مقاومت بسیار بالای لوله های پلی اتیلن در برابر ضربه، نیاز به فشار بیشتر لوله و اتصالات پلی اتیلن و خرید تجهیزات ضد ضربه را از بین می برد.

این ویژگی اجرای را بسیار آسان کرده و هزینه های اجرا را در پروژه های بزرگ صنعتی به شدت کاهش می دهد و در عین حال ضایعات را به حداقل می رساند.

این می تواند دلیل بسیار خوبی برای جایگزینی لوله ها و اتصالات پلی اتیلن با انواع لوله های بتنی و فولادی باشد.

مقاوم در برابر فرسایش مقایسه بین پلی اتیلن و سایر مواد نشان داده است که لوله ها و اتصالات ساخته شده از پلی اتیلن در برابر فرسایش بسیار مقاوم هستند که آنها را به گزینه ای عالی برای انتقال سیالات با مواد جامد غیر محلول تبدیل می کند، به علاوه به دلیل استحکام بالا از آسیب جوندگان در امان هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.