کاشی صادراتی ایران در عراق با یک بنز معاوضه شد

همانطور که می دانید کاشی صادراتی ایران به طور گسترده برای کفپوش در آشپزخانه، حمام، پارکینگ، پشت بام و همچنین به عنوان رومیزی برای اتاق های غذاخوری استفاده می شود.

کاشی ها از موادی مانند سرامیک، چینی، شیشه، سنگ یا فلز ساخته می شوند. ما می‌توانیم از کاشی‌ها برای هر سبک تزئینی استفاده کنیم، زیرا آنها در اندازه‌ها، شکل‌ها، رنگ‌ها و بافت‌های مختلفی در دسترس هستند.

امروزه کاشی ها در مقایسه با گرانیت ترجیح داده می شوند زیرا مزایای آن مانند ضد لک و خش بودن، نگهداری کم، نصب آسان و محو نشدن در معرض نور خورشید یا دمای بالا یا پایین است.

طراحی کاشی و انواع کاشی: انواع مختلفی از کاشی ها برای کف، دیوار، فضای داخلی و حمام استفاده می شود.

کاشی سرامیک: اینها رایج ترین نوع کاشی کاری هستند که برای کفپوش استفاده می شود. آنها از سیلیس و خاک رس تشکیل شده اند که در دماهای بالا سخت می شوند.

کاشی

در سرامیک دو نوع طرح کاشی وجود دارد که عبارتند از کاشی لعابدار و کاشی کواری. کاشی های لعاب دار دارای پوشش لعاب هستند که پس از پختن کاشی های سرامیکی به آن اضافه می شود تا رنگ ها و بافت های مختلف به دست آید.

این کاشی ها دارای سبک های خوبی هستند و در رنگ های مختلف در مقایسه با کاشی های کواری موجود هستند و همچنین ضد لکه و آب هستند.

کاشی های معدنی کاشی های بدون لعاب هستند که به دلیل ناهمواری و مقاومت در برابر لغزش بیشتر در پارکینگ ها و مسیرهای پیاده روی استفاده می شوند. این کاشی ها در رنگ های قرمز، خاکستری و قهوه ای و به اشکال مربع، مستطیل و شش گوش هستند.

کاشی چینی: این کاشی ها با استفاده از خاک رس ریزدانه در دماهای بالاتر نسبت به کاشی و سرامیک ساخته می شوند.

آنها متراکم تر، قوی تر هستند و رطوبت را بهتر و گرانتر از کاشی های سرامیکی جذب می کنند. آنها در تمام سطوح در دسترس هستند و برای نصب در داخل و خارج از خانه استفاده می شوند.

کاشی های موزاییک: نمونه های کاشی موزاییک اینها مخصوصاً کاشی نیستند، چیدمان کاشی ها به اشکال کوچکتر روی دیوارها به سبک موزاییک نامیده می شود. آنها لایه به لایه روی دیوارهای بیرونی برای ظاهر تزئینی چیده شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.