کارتریج برادر 2150 در فیلمنامه سریال پایتخت غوغا به پا کرد

دانستن اینکه چه نوع جوهری در کارتریج برادر 2150 در چاپگر شما کار می کند بسیار مهم است. اگر محصول اشتباهی را سفارش دهید، ممکن است صدها دلار یا حداقل یک محموله برگشت ناخوشایند برای شرکتتان هزینه داشته باشید، اگر خطا به موقع تشخیص داده شود.

تفاوت جوهر و تونر چیست؟ به طور خلاصه، کارتریج های جوهر حاوی مایع هستند و توسط چاپگرهای جوهر افشان استفاده می شوند و کارتریج های تونر حاوی پودر هستند و توسط چاپگرهای لیزری استفاده می شوند.

جوهر داخل کارتریج جوهر بسته به نوع کارتریج شما می تواند بر پایه رنگ یا پیگمنت باشد. اکثر چاپگرهای جوهر افشان موجود در بازار به طور سنتی شامل جوهرهای مبتنی بر رنگ هستند.

آنها نسبت به کارتریج های جوهر مبتنی بر رنگدانه مقرون به صرفه تر هستند و به دلیل توانایی آنها در تولید چاپ های رنگی و عکس های زنده و واقعی مورد قدردانی قرار می گیرند.

جوهرهای مبتنی بر رنگ ضد آب نیستند و می توانند مستعد لکه شدن باشند و بسیاری از چاپ ها پس از 25 سال محو می شوند. جوهر مبتنی بر رنگدانه نسبت به جوهر مبتنی بر رنگ، روکش شفاف‌تر و زمان خشک شدن سریع‌تری ارائه می‌دهد.

کارتریج

این توسط عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای به دلیل توانایی آن در چاپ تصاویر و متن با کیفیت آرشیوی ارزشمند است. جوهر پیگمنت نیز نسبت به جوهر مبتنی بر رنگ در برابر آب و اشعه ماوراء بنفش بهتر مقاومت می کند و می تواند تا 200 سال در برابر محو شدن مقاومت کند.

تونر یک ماده پودری خشک است که مانند کارتریج جوهر لکه نمی‌گیرد، اما در صورت استفاده نادرست ممکن است کثیف شود. چاپگرهای لیزری تک رنگ فقط با یک کارتریج تونر مشکی چاپ می کنند.

پرینترهای لیزری رنگی از چهار کارتریج تونر مشکی، فیروزه ای، سرخابی و زرد مجزا برای چاپ استفاده می کنند. واحد درام یکی دیگر از اصطلاحات بسیار مهمی است که باید با آن آشنا باشید، زیرا بدون آن نمی توانید چاپ کنید!

درام با کارتریج تونر کار می کند تا پودر تونر را با کاغذ ترکیب کند. یک واحد درام را می توان در کارتریج تونر تعبیه کردیا بسته به نیازهای مصرفی چاپگر شما به صورت جداگانه به عنوان یک واحد فروخته می شود.

کارتریج‌های تونر با واحد درام داخلی معمولاً گران‌تر از یک کارتریج تونر هستند، اما بیشتر مصرف‌کنندگان آن‌ها را راحت‌تر می‌دانند، زیرا شما هرگز نگران تعویض درام نیستید. هر بار که یک تونر جدید خریداری می کنید، اساساً درام را جایگزین می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.