چیزل تراکتور دست دوم صاحب تراکتور را در یک شب ثروتمند کرد

یکی از ادوات کشاورزی چیزل تراکتور دست دوم است. تراکتور کشاورزی قرار است موضوعی به نام گاوآهن درون و بیرون را به نمایش بگذارد. گاوآهن یا گاوآهن یک ابزار کشاورزی است که برای بریدن خاک و مناسب ساختن آن برای فرآیندی به نام کاشت بذر استفاده می شود.

مزیت استفاده از گاوآهن چیست؟ دلایل عمده در زیر ذکر شده است: اولین دلیل، دستیابی به سطح بذر عمیق تر برای نفوذ موثر است. با پوشاندن پوشش گیاهی و مواد معدنی، هوموس و حاصلخیزی بیشتری به خاک می افزاید.

علف های هرز ناخواسته را از بین می برد. این شرایط را به خاک می دهد که به راحتی نفس بکشد و هوا به راحتی از خاک عبور کند. بذرها می توانند تماس خوبی با خاک برقرار کنند.

حشرات و تخم های آنها از بین می روند. سطح به چنین شرایطی می رسد که در آن فرسایش توسط باد یک احتمال نادر است. اکنون مزیت اصلی گاوآهن را آموخته ایم، اجازه دهید زمان مناسب برای گاوآهن را کشف کنیم.

چیزل

این یک کار تحقیقاتی بسیار مهم است و عملکرد محصول به طور کلی به کیفیت بستر بذر و زمان شروع بستگی دارد. عوامل زیادی وجود دارد که باید در طول این فرآیند به آنها توجه کرد. این نکات عبارتند از:

در فصل بارندگی، اگر شخم زودهنگام انجام شود، به حفظ محصول کمک می کند و علف های هرز ناخواسته را به حداقل می رساند. این علف‌های هرز بعداً به کود دامی تبدیل می‌شوند که در نهایت منجر به سود کلی می‌شود.

انواع گاوآهن، انواع مختلفی از گاوآهن برای مطابقت با انواع ساختارهای خاک وجود دارد. این انواع مختلف در زیر ذکر شده است: گاوآهن تخته قالب، دیسک نوع گاوآهن، گاوآهن دوار، گاوآهن اسکنه یا زیر سطحی، زیر خاکی گاوآهن

در زمان های قدیم بیشتر از گاوآهن چوبی استفاده می شد اما در زمان های اخیر در همه جا از انواع فولادی استفاده می شود. نسخه MouldBoard برش های شیار را به شکل پودر شده برش می دهد. کاربرد اصلی این ابزار برای پوشش سبزیجات و محصولات کود سبز است. همچنین برای معکوس کردن چمن در خاک پس از بارندگی استفاده می شود.

انواع مختلفی از گاوآهن های MouldBoard وجود دارد مانند: دنبال شد، نصب شده است، نیمه سوار.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.