چند روش خلاقانه با استفاده از دکمه

اگر شما هم مثل ما هستید، سال‌هاست که دکمه‌های یدکی را از پروژه‌های خیاطی که در گذشته بیش از حد خرید کرده‌اید یا لباس‌هایی که با دکمه‌های یدکی خریداری کرده‌اید که هنوز به آن‌ها نیاز نداشته‌اید، احتکار کرده‌اید. مجموعه ما در واقع آنقدر چشمگیر ساخته شده است که تقریباً به آن افتخار می کنیم! با این حال، اگر اغلب به دکمه‌ها نیاز ندارید، به جای اینکه بگذارید در یک کشو بنشینند، با همه آن دکمه‌ها چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

این 15 پروژه عالی را بررسی کنید که از دکمه های یدکی به خوبی در انواع روش های فوق العاده خلاقانه استفاده می کنند!

1. حلقه های دکمه بیانیه

دکمه بیانیه و دکمه فلزی تهران زنگ می زند شاید شما کاملاً دوست دارید سبک خود را در دسته لوازم جانبی کمی جاز کنید، اما مهارت‌های ساخت جواهرات شما کاملاً در حد چالش ساختن چیزی بسیار پیچیده نیست؟ سپس با استفاده از دکمه های سرگرم کننده، بزرگ و تزئینی به عنوان قطعه مرکزی یک حلقه، کار را آسان کنید! ما عاشق روشی هستیم که خانم کریس از دکمه‌های قدیمی و جذاب برای ایجاد تزئینات انگشتی فوق‌العاده در هر شکل و اندازه استفاده می‌کند!

2. زیبا به عنوان یک بند مو دکمه

ما صرفاً ساختن هدبندهای خود را دوست داریم زیرا طرح‌ها و سبک‌های بی‌پایانی زیادی وجود دارد که می‌توانید متناسب با لباس یا شخصیت خود ایجاد کنید، بنابراین ما همیشه به دنبال لوازم جدیدی هستیم که می‌توانیم از آنها برای ساخت لوازم جانبی موی غیر متعارف و جالب استفاده کنیم. . به همین دلیل است که ما در مورد یافتن این دکمه‌های دکمه‌ای عالی توسط Tip Junkie بسیار هیجان‌زده بودیم! وقتی آنها را دور سر خود می‌پیچید، شبیه جذاب‌های کوچک و جذاب به نظر می‌رسند.

3. روروک مخصوص بچه ها دکمه لباس

روروک مخصوص بچه‌ها دکمه فلزی مخفی شاید تا به حال سعی کرده اید راه هایی پیدا کنید تا وسایل خانه را چرخانده و اسباب بازی های کوچک و جالبی برای بچه هایتان بسازید، یا حتی به آنها کمک کنید خودشان اسباب بازی بسازند؟ این فعالیتی است که خلاقیت، صرفه جویی و توانایی مشغول نگه داشتن خود را به طرق مختلف با هر آنچه در دسترس دارند می آموزد. این ماشین های سرگرم کننده کوچک، ساخته شده از دکمه ها و سنجاق لباس، یک نمونه کامل هستند! ببینید چگونه آنها در Almost Unschoolers ساخته شده اند.3. روروک مخصوص بچه ها دکمه لباس

دکمه فلزی فانتزی

4. بازی های حرکتی خوب کودکان

بازی های حرکتی خوب بچه ها یکی از دلایلی که ما عاشق صرفه جویی و کاردستی با دکمه ها هستیم این است که آنها در بسیاری از موارد کوچک و غیرمنتظره مفید هستند، و بسیاری از این موارد بسیار آسان است. برای مثال، این فعالیت کودکانه که در Cheerios و Lattes نمایش داده می‌شود، یک فعالیت حرکتی خوب برای بچه‌های کوچکی است که روی هماهنگی چشم و دست کار می‌کنند و دوست دارند انگشتان کوچک خود را وارد احساسات و مفاهیم جدید کنند. به بچه‌هایتان اجازه دهید تعدادی از دکمه‌های قدیمی‌تان را در کنار رشته‌های ماکارونی نپخته ببندند و ساعت‌ها با بازی ساده جدید خود مشغول شوند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.