پودر لباسشویی فینیش فروشش در تهران حرام اعلام شد

یکی از محصولات شوینده پودر لباسشویی فینیش است که بسیار کاربردی است. هر زن خانه‌داری که به خود احترام می‌گذارد، تقریباً دیوانه‌وار از خانه‌اش مراقبت می‌کند.

او در اختراعات و آکروبات‌های تمیز کردن غوغا می‌کند، اما، گاهی اوقات، اجازه می‌دهد تا شک‌های بزرگی به خود هجوم بیاورد.

یکی از آنها این است: بین صابون مایع و پودری کدام بهتر است؟ بیایید سعی کنیم به او کمک کنیم!

مادربزرگ ها ترفندهای متعددی را در شستن لباس ها با دست به شما یاد داده اند، به شما گفته اند که این ترفندها در رختشویی های معمولی انجام می شود، سپس در وان ها و تنها پس از مدتی به ماشین لباسشویی می رسید.

محصولات پودر لباسشویی فینیش غول های تمیز کننده عالی هستند، زیرا دارای قدرت فوق العاده ای هستند که آنها را از نظر اثربخشی در مقایسه با محصولات مایع متمایز می کند.

به عمل سفید کنندگی عوامل شیمیایی آن فکر کنید که باعث براق شدن لباس های سفید و لکه زدایی روی لباس های بیش از حد کثیف می شود. با این حال، یک «اما» وجود دارد: صابون‌های پودری در مقایسه با صابون‌های مایع چندان محلول نیستند،

پودر

بنابراین یافتن باقی‌مانده‌ها و لکه‌ها روی لباس‌ها و ماشین لباس‌شویی غیرمعمول نیست. این نه تنها منجر به هدر رفتن برق، بلکه نیاز به شستشوی دوم برای شستشوی بهتر لباس‌ها می‌شود.

یک راه حل ممکن، خرید یک تلگراف است که مستقیماً در سبد قرار داده شود تا از غافلگیری ناخوشایند جلوگیری شود.

از نقطه نظر اکولوژیکی ، صابون پودری خطر آلودگی اتمسفر را کاهش می دهد، هم برای مواد تشکیل دهنده آن و هم به دلیل اینکه بسته بندی از یک بسته بندی کاهش یافته تشکیل شده است.

حالا بیایید به سراغ مواد شوینده مایع برویم، همانطور که قبلاً گفته شد، ظرفیت تمیز کنندگی کمتری دارند و به همین دلیل دوز آن بیشتر است، بنابراین در صورت تکرار مکرر شستشو در ماشین لباسشویی باعث افزایش هزینه می شود.

البته باید گفت که این شوینده ها دارای ویژگی هایی هستند که به لباس ها آسیب نمی رسانند، اثری از خود باقی نمی گذارند، باعث آبکشی مضاعف نمی شوند و در نهایت برخی از محصولات به گونه ای طراحی شده اند که حتی در دمای پایین نیز عمل کنند.

این بسیار عالی است، مخصوصاً برای تازه مادرانی که باید هنگام ضدعفونی کردن نوزادان خود مراقب باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.