پودر لباسشویی فله ایرانی حتی با عرق زیاد لباس هایتان را همیشه خوشبو نگه می دارد

استفاده از پودر لباسشویی فله ایرانی معمولاً در هر بار هزینه کمتری دارد. این نوع شوینده بیشتر روی لکه های گلی و کثیفی های روی زمین موثر است.

پودر شوینده ماشین لباسشویی معمولاً حتی در دماهای پایین و روی لباس های سفید بسیار مؤثرتر است، زیرا حاوی سفید کننده ها یا مواد بسیار کثیف است. بنابراین، در اصل، آنها قدرت پاک کنندگی بیشتری نسبت به مایع دارند.

اگر آب بسیار سرد داشته باشید یا فقط از آب سرد برای شستشو استفاده کنید، شوینده های پودری می توانند مشکل ساز شوند زیرا ممکن است کاملا حل نشوند.

یک ترفند عالی برای مبارزه با این، استفاده از یک شیشه سنگ تراشی بزرگ است. حدود 3 فنجان آب را گرم کنید، آن را به اتاق لباسشویی خود بیاورید.

1/4 فنجان پودر شوینده به آن اضافه کنید، آن را ببندید و تکان دهید، و آن را در دستگاه بریزید تا یک راه حل آسان و بدون آشفتگی برای مشکل باقی مانده پودری ایجاد شود.

پودر

همیشه قبل از اضافه کردن لباس و آب، پودر شوینده را به درام لباسشویی اضافه کنید. اگر با مشکل باقی مانده مواجه شدید، مواد شوینده را با یک لیتر آب داغ مخلوط کنید و قبل از انجام یک بار لباسشویی، آن را مستقیماً به درام لباسشویی اضافه کنید.

نقاط قوت: ارزان، برای لکه های گلی و کثیفی عالی است، مناسب برای واشرهای با بار جلو و بالا. نقاط ضعف: ممکن است به سرعت حل نشود، دانه دار در آب سرد، ممکن است روی لباس باقی بماند.

مواد شوینده ای که برای شستن اقلام ظریف با دست یا ماشین لباسشویی طراحی شده اند نسبت به شوینده های معمولی سختی کمتری دارند. ساخته شده برای خاک سبک و پارچه های ظریف، انتخاب خوبی در موقعیت مناسب هستند.

شوینده های بدون عطر و رنگ برای لباس های کودک و کسانی که حساسیت دارند یا پوست حساس دارند، بهترین هستند.

قیمت همیشه بهترین شاخص کیفیت مواد شوینده نیست. نکته اصلی، مشاهده لیست مواد تشکیل دهنده انواع مارک های شوینده است.

هر چه مواد فعال‌تری مانند سورفکتانت‌ها که خاک را از پارچه جدا کرده و در آب معلق می‌کنند و آنزیم‌هایی که لکه‌های محصول را از بین می‌برند، شوینده بهتری است. و این مواد باعث افزایش قیمت محصول می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.