پتو هیتردار در ول شب رماتیسم را درمان می کند

اگر می خواهید هرگز سردتان نشود از پتو هیتردار استفاده کنید. اکنون که قیمت‌های انرژی بسیار بالا است، همه ما بر روی ایجاد راه‌هایی برای کاهش مصرف تمرکز کرده‌ایم تا بتوانیم قبض‌ها را بهتر مدیریت کنیم.

با این حال، استفاده هوشمندانه‌تر از انرژی به نحوی که بهترین مزایا را به همراه داشته باشد، باید برای مدتی در اولویت قرار می‌گرفت. آنها می گویند که ضرورت مادر اختراع است، بنابراین اکنون که این موضوع به دلیل هزینه بیشتر شده است،

واقعاً زمان آن رسیده است که در مورد مصرف انرژی بیشتر مراقب باشیم تا بتوانیم قبوض خود را پایین بیاوریم و همچنین پایدارتر باشیم. نکاتی مانند قرار دادن یک جامپر اضافی و استفاده از حذف کننده های پیش نویس خوب هستند اما شما را به تنهایی قادر به پشت سر گذاشتن ماه های زمستان نمی کند.

آنچه شما واقعاً نیاز دارید راه حلی است که منبع گرمایی را در خود جای دهد که هم مقرون به صرفه تر و هم هدفمندتر باشد. محصولاتی مانند پتوهای گرم شده، پرتاب ها و پدها دقیقاً می توانند این کار را انجام دهند.

پتو

نحوه عملکرد پتوهای گرم. پتوهای برقی، پرتاب های گرم شده و پدهای گرم شده همه به یک شکل کار می کنند. آنها از پارچه نرم و نگهدارنده گرما ساخته شده اند و برای گرم کردن آنها از سیم های الکتریکی ریز استفاده می کنند.

پتوهای برقی روی تخت‌ها استفاده می‌شوند که معمولاً به تشک وصل می‌شوند، پرتاب‌ها را می‌توان روی مبل‌ها و صندلی‌ها (و روی تخت‌ها) استفاده کرد و پدها مستقیماً روی قسمت‌های مختلف بدن مانند پا، پشت یا گردن اعمال می‌شوند.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا استفاده از این محصولات می تواند به شما در کاهش وابستگی به گرمایش مرکزی کمک کند:

هزینه پایین اجرا. شما ممکن است گرمایش مرکزی گاز را با یک وسیله الکتریکی جایگزین کنید، که هنوز انرژی مصرف می کند، اما کارکرد آنها ارزان تر و کارآمدتر است. به لطف وات کم آنها، برای راه اندازی یک پتوی برقی در تمام شب فقط چند پنس هزینه دارد (شما فقط می توانید تصور کنید که روشن ماندن گرمایش در طول شب چقدر هزینه دارد).

مکمل گرمایش مرکزی. از این موارد در ارتباط با گرمایش مرکزی خود استفاده کنید تا به شما امکان دهد گرمایش را کم یا در برخی مناطق کاملاً خاموش کنید.

برای مثال، می‌توانید رادیاتور را در اتاق نشیمن پایین نگه دارید تا سرما را از هوا دور نگه دارید، در حالی که منبع اصلی گرما برای شما یک پرتاب گرم است که می‌توانید آن را روی مبل قرار دهید تا بنشینید یا زیر آن بخوابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.