پالت چوبی هبلکس جایگزین تخت خواب رونالدو شد

یکی از بهترین انواع پالت ها، پالت چوبی هبلکس در بازار می باشد. هنگام انتخاب نوع پالت مورد استفاده، چند گزینه متفاوت وجود دارد: پالت چوبی قابل اعتماد، پالت کاغذی یا پالت پلاستیکی.

نوع خاص محصول شما و پشتیبانی مورد نیاز در حمل و نقل، نوع پالت مورد استفاده شما را تعیین می کند. پالت های چوبی مورد علاقه هستند زیرا مقرون به صرفه، بادوام و پایدار هستند.

اندازه استاندارد یک پالت چوبی 48 x 40 اینچ است و معمولاً شامل یک تخته عرشه و سه یا چهار رشته در پایین برای پشتیبانی است. چوب پالت از چوب باقیمانده پس از بیرون آوردن درجه های بالاتر ساخته می شود.

از آنجایی که پالت‌ها از دو محصول تولید برش‌های دیگر چوب ساخته می‌شوند، این امر باعث می‌شود که این پالت‌ها به شدت نسبت به محیط زیست آگاه باشند، زیرا هیچ درخت جدیدی برای ساخت پالت قطع نمی‌شود.

برای تولیدکنندگان پالت، ضروری است که از رقبا جلوتر بمانند و پالت‌ها را بدون خطا به مشتریان خود عرضه کنند. در اینجا چیزی است که با خرید چوب پالت صرفه جویی می کنید :

پس انداز نیروی کار: چوب پالت و چوب پالت از قبل برش خورده میزان نیروی کار مورد نیاز شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

پالت

هرچه فرآیند ساخت پیچیده تر یا زمان برتر باشد، به کار بیشتری نیاز دارد. چوب پالت در هزینه های نیروی کار صرفه جویی می کند زیرا کارمندان شما می توانند به جای برش چوب پالت به ابعاد صحیح، زمان صرف ساخت و تعمیر پالت ها کنند.

صرفه جویی در تجهیزات: هنگام خرید چوب پالت، نیازی به ماشین آلات اضافی و پرداخت هزینه نگهداری مداوم نیست. برش چوب فله در ابعاد خاص به ماشین آلات بزرگ،

فضا برای اجرا و نیروی کار آموزش دیده برای کار با آنها نیاز دارد. همه اینها زمان و هزینه زیادی را برای کسب و کار شما صرف بریدن الوار قبل از تبدیل شدن به یک پالت می کند.

صرفه جویی در زمان: سفارشی سازی و نیازهای خاص می تواند برای کسب و کار شما دشوار باشد. برای مثال، اگر به رشته‌ها نیاز دارید، بریدن بریدگی‌ها یکی یکی خسته‌کننده است.

هنگام خرید چوب پالت، تمام این موارد برای شما رعایت می شود و به شما امکان می دهد در زمان صرفه جویی کنید و کسب و کار خود را تا حد امکان کارآمد کنید. پس از ثبت سفارش، دیگر لازم نیست زمان بیشتری را برای آن صرف کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.