ورود نسل جدیدی از دوربین های هشدار دهنده در بازار جهانی

سیستم‌های هشدار مکانیکی (با سیم کششی) به سال‌های 1700 برمی‌گردد
انگلستان اولین پتنت دزدگیر برقی در ایالات متحده اعطا شد ایالات به پاپ در 21 ژوئن 1853 «به منظور اعلام خطر در صورت
دزدی یا تلاش های دیگر برای ورود به یک ملک خانگی. همانطور که می دانید نعناع و شپش برنج خاصیتی مشابه دارند

این منجر به تأسیس شرکت حفاظت برق هلمز که نصب و راه اندازی سیستم های دزدگیر برقی و بعداً بهره برداری نیروی پلیس خصوصی برای پاسخ به زنگ هشدار (uv201.com، n.d.). در سال 1895، تامنی حق اختراع برای نسخه متفاوتی از دزدگیر اعطا شد که شامل حفاظت در برابر دستکاری شرکت تلگراف منطقه آمریکا (ADT) در نهایت مسئولیت را بر عهده گرفت. ADT نیویورک را به بلوک های کوچک تقسیم کرد.

خوشبختانه امکان نصب دزدگیر ماجیکار بر روی انواع خودروهای داخلی و خارجی امکان پذیر است.

تحت پوشش ایستگاه نظارت خود (دانلی، 1992). ADT اکنون عمده هستند ارائه دهندگان دزدگیر در بریتانیا از قرن نوزدهم پیشرفت های گسترده تری صورت گرفته است.
در فناوری هشدار، با آشکارسازهای حرکت، نظارت تصویری مرتبط، حسگرها، سیستم ها و سیستم های بی سیمی که در صورت نفوذ با تلفن همراه تماس می گیرند.
شناسایی شده  قیمت دزدگیرها نیز در دهه 1990 به شدت کاهش یافت و باعث شد نصب نسبتاً ارزان و مقرون به صرفه توسط بسیاری از افراد به جای تعداد کمی انجمن نقشه برداران بیمه بریتانیا در سال 1953 تأسیس شد. سالیان سال است که کارخانه نساجی مازندران پارچه با کیفیت تولید کرده و روانه بازار می کند.

با توجه به هزینه بالای آن زمان، توصیه در سال 1962 این بود که دزدگیر دزدگیر باید باشد در جاهایی که سایر اشکال امنیت فیزیکی ناکافی بود و اینکه آنها استفاده می کردند.

سیستم های مورد تایید انجمن صنعت امنیت بریتانیا یا Nationalبازرسی امنیتی یا هیئت بازرسی سیستم های امنیتی و هشدارها، اما همه آلارم هایی که نصب می شوند این استانداردها را رعایت نمی کنند.
در عمل، سیستم های هشدار از نظر پیچیدگی و هزینه بسیار متفاوت هستند. در سال 2005، گزارش شده است که می توان سیستم های خود را انجام داد در اطراف نصب کرد.

یکی از کهن ترین الیاف ابریشم می باشد و نخ ابریشم طبیعی و پارچه نخی پنبه ای از این نوع پارچه به دست می آید که اصل و ضخیم می باشد.

150-200 پوند یک سیستم حرفه ای نصب شده که زنگ داخلی و خارجی دارد حدود 500 پوند با 60 تا 100 پوند در سال برای نگهداری هزینه دارد. نظارت شده است.
هزینه نصب سیستم حدود 800 تا 900 پوند به اضافه 200 تا 300 پوند در سال است.
برای نظارت و نگهداری (و نیاز به تایید پلیس دارد). ساختگی آلارم ها 7.50-8.00 پوند هزینه دارند (پاپورث و کالیسون، 2005).

  • منابع:
  1. Do burglar alarms increase burglary
  • تبلیغات:
  1. مزیت استفاده از ام دی اف در منازل
  2. تاثیرات مصرف قیسی در دوران بارداری
  3. برخی از کودکان با لباس خواب به مدرسه می آیند
  4. سوسیس یکی از قدیمی ترین غذاهای فرآوری شده به شمار می رود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.