نحوه خرید دکمه ها

 وقتی صحبت از بسته شدن می شود، دکمه ها هرگز از مد نمی افتند. آنها نه تنها هدف مهمی را انجام می دهند، بلکه می توانند هر لباسی را با ذره ای ذوق آغشته کنند. وقتی نوبت به انتخاب دکمه عالی می رسد، بسیاری از مردم وحشت می کنند زیرا گزینه ها تقریباً نامحدود هستند، اما برخی از سبک ها وجود دارند که برای نیازهای مختلف بهتر عمل می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اندازه دکمه

اولین قدم هنگام خرید یک دکمه فلزی مخفی، تعیین اندازه مورد نیاز است. ما یک نمودار اندازه دکمه مفید داریم که محبوب ترین اندازه دکمه ها را هنگام چاپ در اندازه واقعی نمایش می دهد. می‌توانید از این نمودار برای کمک به تعیین اینکه کدام اندازه برای پروژه شما بهتر عمل می‌کند یا از چه اندازه برای دکمه جایگزین خود استفاده کنید، استفاده کنید.

هنگام انتخاب جایگزین، سعی کنید ارتفاع و عمق مشابهی را انتخاب کنید. به طور کلی سوراخ دکمه شما باید 1/8 اینچ بزرگتر از پهن ترین قسمت دکمه باشد، مگر اینکه دکمه گنبدی باشد. اگر دکمه اولیه شما 15 میلی متر صاف بود، یک دکمه گنبدی 15 میلی متری احتمالا برای همان سوراخ دکمه خیلی بزرگ است.

اندازه های استاندارد: دکمه های آستین معمولا بین 11-13 میلی متر هستند دکمه های پیراهن آکسفورد معمولا بین 13-15 میلی متر هستند دکمه های کت کت و شلوار معمولاً بین 23-25 ​​میلی متر هستند دکمه‌های بزرگ‌تر به نخ احتیاج دارند که قیمت نخ پنبه متفاوت است، مانند اندازه‌های 34 تا 44 میلی‌متری، برای افزودن یک تزیین به یک آیتم عالی هستند. آنها مجبور نیستند به عنوان یک بسته عمل کنند، اما می توانند به صورت استراتژیک قرار بگیرند تا لباس یا کاردستی شما را جذاب تر کنند.اندازه دکمه

دکمه فلزی فانتزی

پشتیبان دکمه

عامل بعدی در تعیین اینکه به چه نوع دکمه ای نیاز دارید، روش الصاق آن است. سبک های مختلف دکمه کاربردهای متفاوتی دارند. اول دکمه های کلاسیک دو و چهار سوراخ هستند. دکمه های چهار سوراخ برای قطعاتی که نیاز به نگه داشتن مطمئن دارند، مانند کت، بهترین هستند. شما اغلب پالتوهای کلاسیک را با دکمه های چهار سوراخ می بینید. دو سبک سوراخ اجازه می دهد تا کمی انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید. آنها را روی پیراهن های دکمه دار و آکسفوردهای کلاسیک می بینید.

مدل های ساقه با یک حلقه کوچک در پشت متصل می شوند. از آنجا که آنها فقط با یک سوراخ متصل می شوند، به اندازه دکمه های دو و چهار سوراخ پایداری ندارند. این سبک اغلب در بلوزهای سبک یا روی قطعاتی که نیاز به تزیینات تزئینی دارند استفاده می شود. ساقه تونل یکی دیگر از گزینه های محبوب است که فقط یک سوراخ دارد. در ساقه تونل، ساقه دکمه پنهان است که به دکمه اجازه می دهد تا به پارچه نزدیکتر شود. برای مشاهده نمونه های مصور سبک های پشتیبان دکمه، به نمودار پشتیبان دکمه ما نگاهی بیندازید. پشتیبان دکمه

فروش دکمه فلزی

سبک دکمه و مواد

مواد نیز عامل مهمی برای چیدن دکمه ها است. به عنوان مثال، بلیزرها با یک دکمه کلاسیک ساقه طلایی فوق العاده به نظر می رسند. بلوزهای رنگارنگ ممکن است با دکمه های صدفی ظریف بهتر به نظر برسند.

اکریلیک – این دکمه های اصلی برای لباس های بیرونی یا قطعاتی که ممکن است در معرض عناصر قرار گیرند عالی هستند. آنها استاندارد کت و کت هستند.

مهره دار – دکمه های مهره ای یک انتخاب فوق العاده برای لباس های پر زرق و برق هستند. آنها معمولاً دارای طراحی پیچیده ای هستند که با دانه های دانه کوچک ایجاد شده است و اکثر آنها دارای یک پشتی به سبک ساقه هستند.

بافته شده – این دکمه ها به دلیل ظاهر بافته شده منحصر به فردشان به لباس ها علاقه نشان می دهند. آنها معمولاً دارای طرح نخ پیچیده هستند و اکثر آنها دارای پشتی ساقه هستند. یک دکمه بافته شده به ژاکت شام زنانه یا ژاکت اضافه کنید تا لباس هیجان انگیزتر شود.

چرم – دکمه های چرمی انتخابی محبوب برای کاپشن و دکوراسیون منزل هستند. ما دکمه های چرمی را برای وسایلی که در معرض شرایط آب و هوایی سخت قرار می گیرند توصیه نمی کنیم زیرا ممکن است چرم تاب بخورد. این دکمه ها معمولا دارای پشتی ساقه هستند.

تازگی – این دکمه ها در گزینه های سرگرم کننده و بد بو هستند! آنها معمولاً دارای طرحی بازیگوش هستند و در لباس کودکان یا دکور خانه استفاده می شوند. آنها همچنین یک گزینه عالی برای صنایع دستی هستند. این نوع دکمه ها معمولاً دارای یک پشتی به سبک ساقه هستند.

پوسته – دکمه های صدفی و مادر مروارید با نخ پنبه ساده یک گزینه کلاسیک هستند. آنها شبیه دکمه های اکریلیک هستند، اما بافت شیشه ای و درخشندگی قابل توجهی دارند. این استایل محبوب در هر چیزی از آکسفورد گرفته تا لباس عروس عالی به نظر می رسد. طبیعت ظریف آنها را برای لباس های بیرونی مناسب نمی کند. این سبک معمولا با دو یا چهار سوراخ عرضه می شود. سبک دکمه و مواد

دکمه فلزی تهران

بدلیجات – این دکمه ها برای لباس شب و لباس عروس عالی هستند زیرا درخشش هیجان انگیزی را به لباس شما می بخشند. این دکمه‌ها معمولاً دارای تنظیمات ساق فلزی هستند که به این امکان را می‌دهند که درخشش بدلیجات به‌طور کامل نمایش داده شود.

ضامن ها – ضامن ها اغلب دارای گزینه های چوبی و پلاستیکی هستند. این مدل برای کت، کت و پلیورهای سنگین عالی است. بسته شدن محکم، اما نه محکم را فراهم می کند، و آن را به یک انتخاب عالی برای لباس های بیرونی و لایه های سنگین تبدیل می کند.

چوب – دکمه های چوبی یک انتخاب محبوب برای سبک های روستیک هستند. آنها در همه سبک های پشتیبان وجود دارند و گزینه ای عالی برای صنایع دستی هستند! آنها را به ژاکت اضافه کنید تا لمسی راحت و خاکی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.