قیمت دکمه سردست نقره مردانه

دکمه های سردست قابل استفاده در دوخت لباس های مردانه در نمونه های فلزی با رنگ های نقره ای قابل تولید خواهند بود که قیمت آن از اصلی ترین فاکتورهای مورد توجه برای خرید عمده می باشد.
در تولید دکمه های خیاطی قابل استفاده در دوخت انواع لباس های مردانه و زنانه، شاهد این مسئله هستیم که انواع متریال و آلیاژهای مختلف قابل استفاده خواهند بود و در همین خصوص دکمه های فلزی نقره ای به عنوان یکی از مواردی می باشد که با دارا بودن ویژگی هایی همچون طول عمر بالا، ظاهر زیبا و کیفیت منحصر به فرد خود می تواند در دوخت جدیدترین مدل لباس های مجلسی مورد استفاده قرار گیرد.
اما نکته دیگری که در خصوص همین دکمه های فلزی نقره ای می توان بیان نمود مربوط به داشتن شکل های دایره ای، مربعی، مستطیل و مثلث و … خواهد بود که همین طرح و اندازه های بیان شده نیز به نوبه خود منجر به ارائه تنوع بالاتر دکمه ها می شود.
در حال حاضر با توجه به ساخت متنوع ترین دکمه های خیاطی قابل استفاده در دوخت لباس های مردانه و زنانه، شاهد این مسئله هستیم که این دکمه ها به نوبه خود به یکی از موقعیت های تجاری تبدیل شده تا بتوان فروش عمده آن را در جهت همکاری با تولیدی های لباس و یا فروشگاه های لوازم خیاطی به انجام رسانید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دکمه یقه مردانه

دکمه های قابل استفاده در دوخت یقه پیراهن های مردانه نیز از دیگر مواردی می باشد که از ویژگی های آن می توان به داشتن اندازه های ریز اشاره نمود و علاوه بر مدل دکمه های ساده، شاهد این مسئله هستیم که دکمه های مذکور به صورت طرح دار و نگین دار هم قابل طراحی و ساخت می باشند که تولید آن ها سبب شده تا بتوان خلاقیت های قابل توجهی را در دوخت لباس های مردانه پیاده سازی نمود.
منبع: پوشاک ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.