قیسی برای کبد چرب بخورید تا تمام جوش های صورتتان در طی یک هفته محو شوند

همانطور که می دانید آلو قیسی برای کبد چرب بسیار مفید است. فواید خیلی زیادی برای بدن دارد. این آلو خواص معجزه آسایی برای پوست نیز دارد که باهم به بررسی آن می پردازیم.

سلامت سیستم ایمنی: ویتامین C موجود در آلو، سلامت سیستم ایمنی را بهبود می بخشد و توانایی بدن را برای مقاومت در برابر بیماری های عفونی و مقاومت در برابر عفونت ها و ویروس ها افزایش می دهد، زیرا از تاثیر رادیکال های آزاد بر بدن محافظت می کند.

محافظت در برابر اثر رادیکال های آزاد بر روی پوست: آلو حاوی ویتامین E، بتاکاروتن، آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب است و همه این عناصر برای مقاومت در برابر اثر رادیکال های آزاد و مبارزه با علائم پیری که زودهنگام روی پوست ظاهر می شوند، مانند چین و چروک و خطوط سفید، کار می کنند.

آلو همچنین حاوی یک مقدار زیادی آنتی اکسیدان و خواص ضد التهابی که باعث افزایش گردش خون و بهبود متابولیسم می شود. بنابراین، از پوست در برابر ظاهر آکنه محافظت می کند.

قیسی

پوست درخشان: آلو برای تجدید سلول های صورت عمل می کند و همیشه با چهره ای درخشان ظاهر می شود. کمبود کلاژن اغلب منجر به تیرگی و رنگ پریدگی پوست می شود.

اما آلو حاوی ویتامین C است که یکی از عناصر ضروری برای تولید کلاژن است که برای بازسازی سلول های پوست، کاهش اثر رادیکال های آزاد و جلوگیری از ایجاد چین و چروک روی صورت عمل می کند.

کاهش ظاهر اسکار: آلو به کاهش ظاهر اسکارها کمک می کند، زیرا جریان خون را به جای زخم ها افزایش می دهد و ظاهر زخم هایی را که شکل پوست را مخدوش می کنند، کاهش می دهد.

محافظت در برابر آفتاب: آلو حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که در برابر تأثیر نور مضر خورشید محافظت می کند، سلول های پوست را بازسازی می کند و رشد سلول های جدید را تشویق می کند.

التیام زخم: آلو به جایگزینی بافت‌های آسیب‌دیده و بهبود سریع‌تر زخم‌ها کمک می‌کند، که خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد و لکه‌های تیره‌ای را که روی صورت ظاهر می‌شوند و کک‌ومک‌ها را درمان می‌کند، که باعث می‌شود چهره‌ای جوان‌تر و سالم‌تر داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.