آراد برندینگ
خانه / دکمه سردست / فروش ویژ دکمه سر دست مدل پولو کريستال

فروش ویژ دکمه سر دست مدل پولو کريستال

دکمه سردست از زيورهاي مجلسي آقايان به حساب مي‌آيد که بيشتر بر روي سرآستين‌هاي فرانسوي استفاده مي‌شود. اين زيور سرآستين را خوش فرم کرده و ظاهر آن‌ها را مجلل مي‌کند. دکمه سردست مدل پولو کريستال ۰۷۰۲-۰۰۱ از برند اليور وبر (Oliver Weber) از مدل‌هاي همه پسند و شيک است.
اين زيور رنگ ثابت داشته و در مرور زمان هم براق باقي مي‌ماند. اين دکمه‌ به راحتي قابل ست شدن است و بر روي آستين درخشندگي فوق‌العاده‌اي دارد. برند خوشنام اليور وبر تمامي محصولات خود را با کريستال‌هاي سواروسکي مزين مي‌کند.
از اين رو جواهرات آن در دنيا مخاطبان زيادي دارد. خريد زيورهاي ساخته شده با الماس بسيار گران قيمت بوده و استفاده از اين‌گونه جواهرات براي همگان امکان ندارد. اليور وبر با استفاده از کريستال‌هاي سواروسکي که شباهت بسيار زيادي به الماس دارند در کنار طراحي زيباي جواهراتش و جلاي بکار رفته در آن‌ها شرايطي را فراهم کرده تا آن دسته از افراد علاقه‌مند به جواهرات مجلل ولي با قيمت مناسب‌تر را راضي کند.
دکمه سردست مدل پولو با طرح دايره داراي يک سنگ کريستال خوش‌تراش سواروسکي در وسط آن بوده که با يک شيار ظريف دايره شکل به دور آن تمرکز را بر روي سنگ کريستالي بيشتر کرده است. بر روي بدنه‌ي اين دکمه از روکش روديوم استفاده شده تا ضمن ثابت ماندن رنگ آن براق و درخشان باشد. با استفاده از اين دکمه در کنار پوشش شيک مجلسي‌تان قطعا چشم‌ها به سمت دستان شما خيره خواهد شد. براي دوام بيشتر روکش روديوم و براق ماندن آن بهتر است که از شوينده‌ها دور باشد. براي تميز کردن آن مي‌توان از يک دستمال نمناک و يا دستمال مخصوص نظافت نقره استفاده کرد.

منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

دکمه سردست مردانه

عرضه اینترنتی دکمه سردست مردانه

دکمه های سر دست مردانه معمولا از چه جنسی می باشند؟ دکمه های سر دست …

دیدگاهتان را بنویسید