فروش عمده دکمه لباس کودک

یکی از انواع دکمه های خیاطی که به صورت عمده در بازار خرید و فروش شده و تنوع بالایی نیز دارد، دکمه های عروسکی مربوط به لباس کودک می باشد.
همانطور که می دانید پوست بدن کودکان بسیار حساس بوده لذا باید برای تهیه لباس های آن ها به جنس مواد مورد استفاده در تهیه شان دقت داشت. استفاده از مواد حساسیت زا یا مواد غیر دسته اول ممکن است در بدن آن ها ایجاد خارش و حساسیت پوستی نماید که برای کودک آزار دهنده است. پس مهم ترین ایتم مورد توجه در هنگام خرید دکمه لباس کودکان جنس آن است. همچنین کودکان برای داشتن دنیایی شیرین تر و جذاب تر باید از رنگ های شاد و طرح های کودکانه بهره مند باشند پس آیتم بعدی طرح و رنگ دکمه هاست.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
دکمه چوبی

دکمه چوبی برای لباس کودک

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید تنوع طرح و مدل برای دکمه های لباس های کودکان بسیار زیاد است و می توان از شخصیت های کارتونی مورد علاقه آن ها در انتخاب دکمه ها استفاده نمود. بهترین نمونه های دکمه برای لباس های رویی آن ها مانند پالتو نمونه های چوبی درشت است که با نقاشی و طراحی زیبا شده اند. توجه داشته باشید در هنگام دوخت این دکمه های خیاطی، آن ها را کاملا محکم بدوزید تا فرزندانتان نتوانند آن ها را جدا نمایند، زیرا همانطور که می دانید یکی از سرگرمی های کودکان بازی کردن با دکمه های پالتو و لباس های روییشان می باشد. همچنین توجه داشته باشید دکمه ها در جایی قرار بگیرند که کودک امکان به دهان بردن آن را نداشته باشد.

منبع: پوشاک ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.