روشن کردن نوعی لامپ زنون بنز موجب می شود به آرزوهایتان برسید

بررسی کنید که آیا بالاست سعی می کند لامپ را هنگام روشن شدن چراغ ها روشن کند یا خیر. تلاش برای روشن شدن به وضوح در نزدیکی پروژکتور شنیده می شود.

اگر تلاش برای احتراق ناموفق بود، لامپ زنون بنز را با تعویض آن با لامپ دیگری بررسی کنید.

اگر تلاشی برای احتراق وجود ندارد، فیوز باید بررسی شود.

اگر فیوز سالم است، ولتاژ و منبع زمین را مستقیماً در بالاست بررسی کنید. ولتاژ باید حداقل 9 ولت باشد.

اگر ولتاژ و منبع تغذیه زمین و همچنین لامپ زنون سالم باشد، علت عیب بالاست معیوب است.

در اروپا، تنها مجاز است که سیستم‌های کامل با چراغ‌های زنون را بهسازی کنند، که شامل: مجموعه‌ای از چراغ‌های جلوی هومولوگ (برخی با علامت E1 روی لنز جلو)، یک تراز خودکار چراغ‌های جلو و یک واحد تمیزکننده چراغ‌های جلو ( چیدمان مطابق با ECE R48 یا مقررات ملی را رعایت کنید).

هر چراغ جلو به همراه منبع نور خود (هالوژن یا زنون) تأییدیه خود را دریافت می کند.

اگر منبع نور با منبعی جایگزین شود که نه تایید شده و نه برای تایید چراغ جلو پیش بینی شده است، این منبع باطل می شود و به همراه آن مجوز جاده خودرو نیز از بین می رود.

رانندگی بدون مجوز پوشش بیمه ای شما را محدود می کند.

حتی کسانی که لوازم روشنایی غیرمورد تایید را می فروشند، ممکن است با ادعای خریداران برای خسارت مواجه شوند، زیرا با فروش چنین اقلامی، فروشنده نه تنها تضمین می کند که می توان از آنها برای هدف مورد نظر خود استفاده کرد، بلکه خطرات غیرقابل سنجش خسارت را نیز متقبل می شود.

اگر دوشاخه کابل در حین کار بیرون کشیده شود، دوشاخه های ولتاژ پس از کمتر از 0.5 ثانیه عملاً بدون ولتاژ (<34 ولت) هستند، به طوری که حتی اگر هشدارها رعایت نشود، هیچ خطر قریب الوقوعی ناشی از برق گرفتگی وجود ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.