دکمه کت شلوار مردانه شیک

برای کت شلوار مردانه، انتخاب یک دکمه شیک خیلی اهمیت دارد و بی اغراق به زیبا نشان دادن این پوشاک کمک شایانی می کند و لذا از اهمیت برخوردار است.
در حرفه خیاطی و تولید انواع لباس، انتخاب ها و داشتن سلیقه ای خوب در به وجود آمدن پوشاکی شیک نقش بسیار به سزایی را ایجاد می نماید.
ممکن است پارچه ای را به دو خیاط بدهند اما در انتهای کار ببینیم که یکی کاری بسیار شیک را با دوختی زیبا ارایه می دهد و دیگری کاری بی سکه و معمولی را تولید می نماید. رعایت نکات ظریف، انتخاب رنگ نخ و همچنین تهیه دکمه زیبا می تواند تاثیر به سزایی را در زیبایی یک لباس بگذارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دکمه کت شلوار مردانه

کت و شلوارها ی مردانه نسبت به دیگر پوشاکی که برای آقان تولید می گردد قیمت بالاتری را دارد. برخی از برندهای معروف در ایران (مانند مارک گراد) وجود دارند که سعی می کنند دکمه های شیک بسیار زیبایی را برای تولیدات خود مصرف نمایند تا بدین گونه کارهای شیکی را وارد بازارها کنند.

دکمه کت شلوار

دکمه های کت و شلوار مردانه خیلی متنوع هستند و می توان آنها را در مدل های معمولی، نگین دار .و براق خریداری کرد. افراد با سلیقه دقت می کنند تا دکمه ای را برای دوخت روی کت تهیه کنند که با رنگ آن هماهنگی داشته باشد.
هر چه قیمت کت و شلوار مردانه گران تر باشد از دکمه های شیک تری برای دوخت روی آن استفاده می کنند مانند کت شلوارهای مجلسی برند. در هر صورت تولیدی های مختلف و خیاطان می توانند برای تهیه انواع دکمه مردانه به مراکز فروش این محصول مراجعه داشته باشند و محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند.
منبع: پوشاک ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.