دکمه ها از چه چیزی ساخته شده اند؟

دکمه ها را می توان از انواع مواد ساخت. اولین دکمه ها به قرن سیزدهم باز می گردد. گران‌ترین آنها از طلا، نقره و عاج ساخته می‌شدند و هم به‌عنوان تزیین و هم به عنوان بست می‌پوشیدند. آنها اغلب با جواهرات گرانبها تزیین می شدند تا موقعیت یک مالک را نشان دهند. نسخه‌های ارزان‌تری نیز وجود داشت که از مواد ارزان‌تر ساخته شده بودند و افراد کمتر مرفه از آن‌ها استفاده می‌کردند. این مواد هنوز هم امروزه مورد استفاده قرار می گیرند و تقریباً در هر پارچه فروشی می توانید آنها را به صورت آفلاین و آنلاین خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بنابراین، محبوب ترین دکمه فلزی مخفی موجود در حال حاضر کدامند؟ در اینجا یک جدول کوچک برای شما وجود دارد:

در واقع، دکمه های بسیار بیشتری وجود دارد: از شیشه و سرامیک گرفته تا گالایت و کوروزو. طیف طرح های موجود تخیل را به خود جلب می کند. این روزها، می‌توانید دکمه‌های فلزی برجسته، ایده‌آل برای کت‌ها، دکمه‌های گلدوزی شده مناسب برای مد شب، دکمه‌های چاپ شده برای قطعات شیک مدرن را خریداری کنید. اگر به دنبال چیزی واقعا منحصربه‌فرد هستید، دکمه‌های جدید را امتحان کنید: این دکمه‌های جلب توجه واقعی هستند که می‌توانند هر شکلی که می‌خواهید به خود بگیرند، خواه ستاره، بابا نوئل یا فنجان قهوه.

انتخاب اندازه دکمه ها

اندازه دکمه ها را چگونه می دانید؟ برای شروع، سه دسته اندازه اصلی وجود دارد:

دکمه‌های کوچک برای لباس‌ها و پیراهن‌های بچه‌گانه ایده‌آل هستند، در حالی که دکمه‌های بزرگ در کت‌ها و کت‌های سایز بزرگ بسیار زیبا به نظر می‌رسند. همه دکمه ها در خطوط یا خطوط اندازه گیری می شوند (شکل اختصاری L است). یک لاین برابر با 0.025 اینچ است که 0.635 میلی متر است. این سیستم اندازه گیری برای همه اشکال اعمال می شود. از نظر فنی، L قطر دکمه را نشان می دهد، دقیقاً بزرگترین قطر بیرونی (اگر یک دکمه چیزی جز گرد باشد). هر چه عدد بزرگتر باشد، دکمه بزرگتر است فروش دکمه فلزی زیاد است. چگونه اندازه مناسب برای پروژه خود را انتخاب می کنید؟ هیچ قانون سختگیرانه ای برای آن وجود ندارد و هر خیاطی باید آنچه را که می خواهد انتخاب کند. با این حال، رایج ترین اندازه دکمه برای یک پیراهن 12 لیتر، 16 لیتر و 18 لیتر است. کت های کت و شلوار معمولاً به دکمه های 32 لیتری نیاز دارند.انتخاب اندازه دکمه ها

دکمه فلزی فانتزی

دکمه های مد و طراح

گاهی اوقات برای تکمیل ظاهر خود به یک دکمه بسیار عجیب نیاز دارید. در اینجا زمانی است که دکمه های مد و طراح به کار می آیند. دکمه های مد تاثیر بسیار شیکی دارند. آنها به راحتی می توانند به مرکز یک لباس تبدیل شوند و توجه همه را به خود جلب کنند. دکمه های منحصر به فردی وجود دارد که شبیه جواهرات هستند: با کریستال ها، بدلیجات، جواهرات یا مروارید پوشانده شده اند و در نور درخشان می درخشند.

دکمه های طراح در نسخه های محدود عرضه می شوند. ایجاد شده توسط طراحان با استعداد، آنها واقعا منحصر به فرد هستند، و تنوع گزینه ها بی حد و حصر است. از زیور آلات عجیب و غریب و تصاویر دست ساز گرفته تا بلوک های رنگی و طرح های حکاکی شده، این مورد زمانی است که تخیل بر همه چیز حاکم است. هنگام انتخاب دکمه ها و قیمت نخ پنبه مناسب، چندین فاکتور را در نظر بگیرید. آیا به اندازه کافی بزرگ است؟ آیا شکل و رنگ را دوست دارید؟ آیا از مواد راضی هستید؟ مد روز است؟ در نهایت، همه چیز به ترجیحات شما بستگی دارد.دکمه های مد و طراح

دکمه فلزی تهران

کلکسیون های مد سال 2017 همه در مورد دکمه ها بودند. آنها روی دامن ها و کت های چاک دار، روی لباس ها و کت و شلوارها دیده می شدند. دکمه های بزرگ هنوز هم شکوه خود را می گذرانند: آنها را در یک خط تمیز قرار دهید و سیلوئت های مینیمالیستی را انتخاب کنید. دکمه‌های اغراق‌آمیز متضاد نیز مورد توجه هستند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.