دکمه فلزی پیراهن

دکمه فلزی پیراهن که جزو پرکاربردترین انواع دکمه دو سوراخ فلزی در دنیاست، کیفیت پیراهن ها را تعیین می کند. گزینه های دکمه فلزی پیراهن تولید شده در اندازه های 14 – 16 لیتری و 18 لیتری به صورت استاندارد، می توانند در اندازه های 12 لیتری، 13 لیتری، 15 لیتری، 17 لیتری، 19 لیتری و 20 لیتری نیز بنا به درخواست شما تولید شوند.

دکمه 

ما با پرینت‌های واجد شرایط خود در تمام مدل‌های دکمه فلزی صدفی که می‌توانید فکر کنید، از بهترین گزینه‌های دکمه فلزی پیراهن مرواریدی پلی‌استر گرفته تا مدل‌های مات و روکش پارچه، در خدمت شما هستیم. برند ما که دکمه فلزی پیراهن را از انواع مواد تولید می کند، نتایجی را به شما ارائه می دهد که ارزش پیراهن شما را افزایش می دهد. انواع دکمه فلزی پیراهن که ما در ده ها مدل و رنگ تولید می کنیم با طرح های شیک خود برجسته می شوند. انواع دکمه فلزی پیراهن که به صورت ویژه برای ظرافت کاربران تولید می شوند، با استفاده از مواد بسیاری قابل تولید هستند. ترجیح داده شده ترین دکمه پیراهن در این بخش، پلی استر است. زیرا پلی استر تنوع زیادی دارد. دکمه های پلی استر، یکی از پرکاربردترین دکمه ها در جهان، به دلیل قیمت مقرون به صرفه و ساختار کیفیت، ترجیح داده می شوند.

دکمه

دکمه پیراهن

انواع دکمه فلزی پیراهن غنی

انواع دکمه فلزی مخفی پیراهن تولید شده توسط کارخانه ما به کاربر پیراهن احساس خاص می کند. انواع دکمه های پیراهن که با عملکرد و همچنین زیبایی ظاهری خود متمایز می شوند، یکی از جزییات کوچکی است که فرد را شیک نشان می دهد. به همین دلیل کیفیت و مدل دکمه عنصر بسیار مهم و قابل توجهی است. ما به عنوان Polkom که به خواسته های تولیدکنندگان پیراهن در بالاترین سطح پاسخ می دهد، انواع دکمه های پیراهن غیر استاندارد را نیز تولید می کنیم. اگر مدل ترجیحی خود را به ما اطلاع دهید، ما دکمه خیاطی پیراهن رویاهای شما را تولید می کنیم.

دکمه فانتزی

آخرین فناوری در تولید دکمه فلزی پیراهن

برند ما که پیشرو در تولید دکمه فلزی پیراهن است، تکنیک های حکاکی لیزری نیز دارد. ما مدل های دکمه فلزی تهران را برای شما تولید می کنیم که با این تکنیک سازگار است. تیم ما که متخصص در دکمه های پیراهن است، مدل هایی با کار حرفه ای برای شما تولید می کند. ما به عنوان Polkom که یکی از آدرس های اولویت دار برای دریافت خدمات باکیفیت و سریع است، مناسب ترین راه حل ها را برای انتظارات شما ارائه می دهیم. در کارخانه ما که از نظر مواد اولیه بسیار غنی است، دکمه هایی را به رنگ مورد نظر شما با آخرین تکنیک های رنگرزی تولید می کنیم. شرکت ما که به صورت مشتری مداری عمل می کند، به شدت برای جلب رضایت شما تلاش می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.