آراد برندینگ
خانه / دکمه سرآستین / دکمه سرآستین کت زنانه

دکمه سرآستین کت زنانه

دکمه های سرآستین مورد استفاده در دوخت کت های زنانه اغلب دارای جنبه های تزیینی می باشد و از همین رو در تولید آن ها شاهد بیشترین میزان خلاقیت، هستیم.
دکمه های خیاطی با توجه به مدل ها و طرح هایی که در تولید و ساخت آن ها به کار گرفته شده است می توانند در موقعیت های متعددی قابل استفاده و دوخت باشند و از جمله آن ها می توان به امکان استفاده از دکمه های سرآستین اشاره نمود و با توجه به اینکه این دکمه ها در دوخت لباس های مجلسی مورد استفاده قرار می گیرند، از همین رو باید دارای طرح و مدل های شیک و جذاب باشند.
از جمله این دکمه های سرآستین کت زنانه می توان به دکمه های نگین دار اشاره نمود و این دکمه ها نیز به نوبه خود می تواند به صورت فلزی ساده نیز طراحی شوند و این مسئله در کاهش قیمت های تمام شده برای مشتریان و خریداران نیز تاثیر گذار خواهد بود.

مدل دکمه سرآستین زنانه

در مدل دکمه های لباس زنانه شاهد این مسئله هستیم که به سادگی می توان بیشترین طرح و مدل ها را ارائه نمود و از همین رو تولید کنندگان دکمه های خیاطی، یکی از روش هایی که در جهت افزایش سطح فروش خود می توانند مورد استفاده قرار دهند، مربوط به تولید متنوع ترین دکمه های خیاطی می باشد و در این مسیر می توانند دکمه های فلزی نگین دار را در اولیت های کاری خود قرار دهند.
این دکمه های با کیفیت و مقاوم تولید شده در نتیجه فروش عمده اینترنتی می تواند بهترین مسیر را برای مشتریان به همراه داشته باشد که در هر موقعیت مکانی به جهت خرید عمده از این دکمه ها اقدام نموده و دستیابی به قیمت های دست اول نیز از دیگر مزیت های همکاری می باشد.
منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

دکمه سرآستین داماد

جدیدترین مدل دکمه سرآستین داماد

درست است که دکمه سرآستین در موارد متعدد و همراه با پوشش های رسمی مورد …

دیدگاهتان را بنویسید