آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید مدل دکمه مخفی ارزان قیمت

خرید مدل دکمه مخفی ارزان قیمت

دکمه های مخفی از دیگر مدل های ارزان قیمت قابل استفاده در دوخت مانتو و پالتو و … بوده که خرید عمده آن با بهترین کیفیت امکان پذیر شده است.
از کاربردی ترین دکمه هایی که در صنعت خیاطی می توان در دوخت لباس های مختلف استفاده نمود، مربوط به دکمه های مخفی می باشد که اکثرا تولید این دکمه ها به شکل شیشه ای ساده انجام می شود و همین مسئله نیز به کم شدن قیمت های خرید آن نیز کمک می نماید.
تولید دکمه با توجه به زمینه های کاربردی آن ها در نمونه هایی همچون فشاری، نوار چسبی، سنجاق سینه، دکمه مسطح، ماندارین و … انجام می شود.
در معرفی دکمه های ماندارین باید گفته شود که این دکمه های تزیینی با استفاده از پارچه های طرح دار تولید شده و علاوه بر ظاهر زیبا، امکان استفاده از آن به منظور متصل نمودن دو طرف لباس نیز وجود دارد.
دکمه های فشاری نیز با طرز استفاده ساده ای که دارند در دوخت لباس های نوزادی و کودکان، استفاده بیشتری می شود و از همین رو این گزینه نیز به عنوان یکی از موارد پر مصرف در تهیه و دوخت لباس می باشد که امکان خرید عمده آن ها نیز وجود دارد.

دکمه مخفی

مدل مانتو با دکمه مخفی

در دوخت مانتو و پالتوهای زنانه به منظور افزایش حجاب و همچنین ایجاد یک ظاهر زیبا، شاهد آن هستیم که دکمه های مخفی می تواند گزینه مناسبی برای استفاده باشد و در همین زمینه در کنار مدل های کاربردی و گسترده ای از دکمه ها که وجود دارد، این امکان نیز فراهم شده که بتوانید برای خرید از دکمه های مخفی نیز اقدام نمایید.
منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

انواع دکمه صدفی

کارخانه تولید انواع دکمه صدفی

انواع دکمه صدفی که امروزه در بازار کشورمان خرید و فروش می شوند عمدتا از …

دیدگاهتان را بنویسید