خرید لنت ترمز جلو النترا در قطر 10 سال زندانی دارد!

تعویض لنت ترمز: خودتان این کار را انجام دهید یا مکانیکی؟

تعویض لنت ترمز بخشی از مجموعه تعمیر و نگهداری معمول خودرو است.

این مداخله ای است که کسانی که کمی آشنا هستند می توانند به طور مستقل انجام دهند.

با این حال، همیشه بهتر است برای تعویض لنت ترمز جلو النترا با یک کارگاه مکانیک تخصصی تماس بگیرید.

هم به این دلیل که آنها در این بخش حرفه ای هستند (یک اشتباه می تواند به کل سیستم آسیب برساند)، و هم احتمالاً برای حفظ گارانتی هنوز فعال سازنده.

علاوه بر این، از آنجایی که این بخشی از تعمیر و نگهداری معمولی خودرو است، و از آنجایی که قطعات دیگری نیز وجود دارد که باید ارزیابی شوند و در صورت لزوم، تعویض شوند (مانند روغن ترمز یا دیسک‌ها).

لنت

بهتر است به گاراژ بروید، این کار به صورت حرفه ای و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی انجام خواهد شد و چندین جنبه از خودرو را به طور همزمان پوشش می دهد.

چگونه لنت ترمز را خودتان تعویض کنید.

برای تعویض لنت ترمز، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ماشین را روی یک سطح صاف و ثابت قرار دهید، سپس آن را با جک بالا ببرید و چرخ را بردارید.

هنگامی که چرخ جدا شد، می توان کالیپر ترمز را که با پیچ ها لنگر انداخته و مجهز به درپوش گرد و غبار است، مشاهده کرد: پس از برداشتن درپوش ها و شل کردن پیچ ها، باید با ابزار مناسب آن را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

پس از بلند کردن کولیس، می توان وضعیت لنت ها را ارزیابی کرد، نه قبل از برداشتن دستی آنها، با شل کردن گیره هایی که آنها را به دیسک ها متصل می کند.. پس از تمیز کردن و روغن کاری تکیه گاه با کمک برس فلزی، باید لنت های جدید را با استفاده از چسب مخصوص وارد کنید، سپس کولیس را مجدداً جمع کرده و سفت کنید و روند معکوس را انجام دهید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.