خرید عمده دکمه ریلی مانتو

دکمه ریلی را می توان در دوخت مانتو، چادر و انواع لباس ها مورد استفاده قرار داد و در صنعت خیاطی، نیاز گسترده ای به خرید عمده آن می باشد.
همانگونه که می دانید در صنعت خیاطی و تولید لباس، به تجهیزات و ابزارهای متعددی نیاز می باشد که دکمه ها از جمله این مواردی است که می تواند به نوبه خود با بیشترین تنوع قابل تولید و عرضه باشد و هر کدام نیز با توجه به مدلی که دارد، برای نوع خاصی از لباس ها مورد استفاده قرار می گیرند.
یکی از انواع دکمه های قابل معرفی در حوزه لباس و خیاطی، مربوط به دکه های ریلی می باشد که این دکمه ها به نحوی هنرمندانه طراحی و تولید می شوند و از همین رو زیبایی خاصی نیز به همراه دارند.
مانتوهای نخی از جمله مواردی هستند که با استفاده از دکمه های ریلی دوخته می شوند و پس از آن می توان به چادرهای ملی و انواع چادرهای جدید اشاره نمود که با استفاده از دکمه های ریلی، ضمن افزایش زیبایی، امکان افزایش حجاب را نیز فراهم می آورند و تولید آن ها اغلب در رنگ های مشکی انجام می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
دکمه ریلی

طرز دوخت دکمه ریلی

یکی از مهم ترین نکاتی که در استفاده از دکمه های ریلی مورد توجه قرار می گیرد مربوط به نحوه دوخت آن ها خواهد بود و در این زمینه باید ابتدا با استفاده از متر یا خط کش، طول مورد نظر را اندازه گیری نموده، سپس با قرار دادن این دکمه ریلی برروی قسمت مورد نظر، شروع به کوک زدن نمایید.
این مسئله سبب می شود تا در صورت خطا و اشتباه در دوخت دکمه ریلی، این امکان فراهم شود که بتوان به جبران آن اقدام نمود.
پس از کوک زدن دکمه های ریلی، نوبت به دوخت با استفاده از چرخ خیاطی می رسد که برای این کار نیز به سادگی می توانید اقدام نمایید.
منبع: پوشاک ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.