خرما جم با قابلیت از بین بردن غدد سرطانی وارد بازار شد

خرما از خانواده Arecaceae میوه نخل خرما جم است، درختی بومی سرزمین های خشک اردن. آنها 8000 سال است که در خاورمیانه کشت می شوند. خرما توسط اعراب به اسپانیا، ایتالیا، جنوب غرب آسیا و شمال آفریقا معرفی شد.

سپس اسپانیایی ها آنها را به مکزیک و کالیفرنیا معرفی کردند. مصر بزرگترین تولید کننده خرما است و اروپا از شمال آفریقا تامین می شود. بیش از 300 نوع خرما وجود دارد که شناخته شده ترین آنها دگلت نور و مدجول است.

خرمای دگلت نور از صحرای الجزایر سرچشمه می گیرد. گوشت آنها گوشتی و بسیار نرم است، رنگ آنها روشن و طلایی با یک گودال کوچک است. مواظب باشید هسته آن خورده نمی شود!

خرمای مجدول از واحه های مرکز شرقی مراکش سرچشمه می گیرد. گوشت آنها گوشتی، نرم و بسیار شیرین است. طعم آنها ممکن است یادآور عسل باشد. آنها بزرگ، نارنجی مایل به قهوه ای رنگ هستند. آنها می توانند خوشمزه ترین خرماها باشند که به آنها میوه پادشاهان می گویند.

فصل اوج خرما ، پاییز است، اما می توان خرمای خشک را در تمام طول سال پیدا کرد. تازه یا خشک خرما را چگونه بخوریم؟ خرما را می توان به صورت تازه، خوشه ای یا خشک مصرف کرد.

خرما

چگونه آنها را در فروشگاه ها پیدا کنیم؟ طبق گزارش سایت میوه و تره بار تازه، خرمای تازه به صورت شاخه ای و خرمای خشک عمدتاً به صورت عمده یا بسته بندی شده در سینی یا جعبه های محافظت شده از هوا و رطوبت و رطوبت موجود می باشد.

خرما را می توان در غذاهای شیرین یا خوش طعم میل کرد. توصیه می شود خرما را حرارت ندهید تا عطر آن از بین نرود. خرما با پختن گوشت آب شدن خود را نیز از دست می دهد.

اما گنجاندن آن در وعده‌های غذایی خاصی مانند کوسکوس، تاجین یا گوشت خوک کباب کاملاً ممکن است. برای انجام این کار، آنها را برای 15 دقیقه آخر پخت در اطراف قرار دهید. خرما همچنین به راحتی طعم مرغ را می دهد.

آنها همچنین با نارگیل رنده شده عالی هستند. شربت خرما یا شکر در برخی از خواربارفروشی ها در سراسر جهان به فروش می رسد. خرما همچنین در توپ های انرژی زا با بادام، گردو، کاکائو شیرین و غیره عالی است. یک دستور العمل ایده آل برای یک میان وعده سالم و رضایت بخش.

عوارض خرما چیست؟ مصرف خرما موارد منع مصرف و حساسیت کمی دارد. با این حال، مراقب کودکان خردسال باشید. خطر عمده مرتبط با مصرف خرما مربوط به خفگی احتمالی با سنگ است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.