ترشی جینجر در وعده غذایی رونالدو موجب کاهش وزن 30 کیلیویی اش شد

در واقع ترشی جینجر چاشنی فوق العاده ای برای غذاهای گرم و سوشی است. انباری از مواد مفید از جمله اسیدهای آمینه و ویتامین ها است. زنجبیل به طور فعال در اختلالات متابولیسم چربی ها و همچنین برای بهبود فرآیندهای هضم و حتی برای کاهش وزن استفاده می شود.

طعم ترشی زنجبیل در ابتدا برای همه مناسب نیست. با این حال، ژاپنی ها می گویند: طعم و مزه را باید درک کرد و احساس کرد، و پس از آن قطعا از طعم بی نظیر و تیز بودن ریشه زنجبیل در ماریناد قدردانی خواهید کرد. اما این محصول نه تنها خوشمزه است، بلکه بسیار مفید است.

اغلب از زنجبیل به صورت له شده استفاده می شود، اما می توان از آن به صورت مستقیم و به صورت خام استفاده کرد. بنابراین، تا به امروز، ترشی زنجبیل محبوبیت روزافزونی پیدا کرده است.

چرا ترشی زنجبیل؟ در غذاهای ژاپنی، او به عنوان یک دستیار ضروری در نظر گرفته می شود که به همه ظروف، طعم، اصالت خاصی می بخشد و طعم مطلقاً هر ظرفی را سایه می اندازد. اما این فقط در آشپزخانه است. ترشی زنجبیل چه چیز دیگری مفید و قابل توجه است؟

ترشی

هر سال غذاهای ژاپنی بیشتر و بیشتر طرفداران جدیدی پیدا می کنند و در عین حال محبوبیت خود را به دست می آورند. این تعجب آور نیست! از این گذشته، بسیاری از غذاهای ملی ژاپن طعم بی نظیری دارند که با کمک تعداد زیادی ادویه جات مختلف به دست می آید. زنجبیل نیز از این قاعده مستثنی نبود.

زنجبیل گیاهی علفی است که حدود 140 گونه دارد. امروزه در مناطق هند و استرالیا، چین و اندونزی رشد می کند. اما زادگاه زنجبیل هنوز آسیا و تمام مناطق جنوبی محسوب می شود.

عمدتاً ریشه زنجبیل است که اشکال عجیب و غریب مختلفی دارد. به همین دلیل نام “ریشه شاخدار” را به او می دهند. البته اولین ارتباطی که با ذکر ترشی زنجبیل به ذهن می رسد، غذاهای ژاپنی است.

زنجبیل کاملاً با سوشی، ماهی دریایی و سایر غذاهای دریایی ترکیب می شود. علاوه بر طعم عالی، ریشه ترشی زنجبیل به عنوان محافظ عمل می کند: از باکتری هایی که می توانند هنگام خوردن تکه های ماهی خام وارد بدن شوند، جلوگیری کرده و خنثی می کند.

این خاصیت امکان استفاده فعال از زنجبیل را برای غیرفعال کردن میکروب ها و سموم در دستگاه گوارش فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.