ترتیب سوراخ های دکمه

به طور کلی جای دکمه ها قبل از دوخت روی دکمه ها دوخته می شود. طبق قرارداد، دکمه‌ها در سمت راست برای زنان و در سمت چپ برای مردان و لباس‌های تک جنسیتی قرار می‌گیرند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع مختلف سوراخ دکمه ها را کشف کنید

با این آموزش نحوه چیدمان سوراخ دکمه ها را چه روی لباس، چه کت یا شلوار بیاموزید.

دو لبه لباس را طوری روی هم قرار دهید که انگار می خواهید آن را ببندید، لبه با دکمه زیر آن قرار داده شده است. اگر دکمه‌ها دوخته نشده‌اند، آن‌ها را سنجاق کنید یا ببندید. بنابراین، می توان دید که دکمه در کجا قرار دارد و از این طریق می توان محل سوراخ دکمه را تعیین کرد.

دکمهیک سوراخ دکمه افقی 0.3 سانتی متر از لبه دکمه شروع می شود.
یک سوراخ دکمه عمودی در وسط دکمه قرار دارد و در مرکز آن قرار دارد.
سوراخ های دکمه باید به طور مساوی فاصله داشته باشند. حتی اگر دکمه‌ها از قبل دوخته شده‌اند، بهتر است پس از علامت‌گذاری، فاصله بین دکمه‌ها را دوباره بررسی کنید. در واقع تغییر جای دکمه آسان تر از سوراخ دکمه است.

طول سوراخ دکمه بستگی به دکمه فلزی مخفی دارد. شما باید قطر و ضخامت دکمه را اندازه بگیرید. می توانید از این ترفند استفاده کنید.

طول سوراخ دکمه برابر است با مجموع این دو. به عنوان مثال، برای دکمه ای به عرض 1.5 سانتی متر و ضخامت 0.3 میلی متر، سوراخ دکمه باید 1.8 سانتی متر باشد.

شما همیشه می توانید یک آزمایش روی یک تکه پارچه انجام دهید: یک شکاف به طول مشخص را برش دهید و ببینید که دکمه چگونه از آن عبور می کند!
دریغ نکنید که سوراخ دکمه را مستقیماً در سمت راست پارچه علامت بزنید، چه با یک قاب یا با مدادی که محو می شود. از دکمه برای تعیین طول سوراخ دکمه استفاده کنید، با قرار دادن لبه ای که باید سوراخ های دکمه روی لبه حاوی دکمه ها را پشتیبانی کند.

انواع مختلف سوراخ دکمه ها را کشف کنید

دکمه فلزی فانتزی

ما در مجموعه ی خود انواع مختلفی از دکمه را در اندازه ها و جنس های مختلف و همچنین کیفیت بالا و از همه مهم تر قیمتی مناسب تر از قیمت بازار از جمله دکمه فلزی تهران به فروش می رسانیم. شما عزیزان در صورت نیاز می توانید وارد سایت ما شوید. پیشنهاد می کنم حتما وارد وب سایت ما شوید و و از محصولات ما دیدن نمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار نمایید، مشاوران ما به صورت تام وقت به سوالات شما پاسخ می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.