انواع دکمه

وقتی صحبت از دکمه‌ها به‌تنهایی به میان می‌آید، سه نوع هستند: بست‌های قالبی یا مجسمه‌سازی شده (ایده‌آل برای چسباندن به پارچه و دکمه‌های بزرگ)، بست‌های فلزی که دسته نیز نامیده می‌شوند، مناسب برای دکمه‌های کوچک و مواد شکننده مانند مادر مادر. مروارید، یا برای تزئین پارچه های ظریف و سبک، و کلاسیک ترین: بست هایی که با دو یا چهار سوراخ سوراخ شده اند. چند بست مغناطیسی یا ناودانی های معروف پرس نیز وجود دارد!

دکمه
اکسسوری ظریفی که آن را لمس می‌کنید و نوازش می‌کنید و پیام خود را از طریق قاب لباس می‌رساند تا به آن حالت دهید، ساختار یا به سادگی آن را تزئین کنید. توجه داشته باشید که BUTTONS PARADISE بیشتر به عنوان یک مغازه مزرعه فروشی دکمه ای طراحی شده است و نه به عنوان یک فروشگاه اینترنتی. در واقع، فروشگاه الکترونیکی ما 100٪ به فروش آنلاین دکمه اختصاص داده شده است.

دکمه

دکمه فلزی لاکچری

دکمه های موضوعی
دکمه‌های مضمون زمانی بسیار گسترده هستند که بپذیرید نبوغ و خلاقیت این لوازم جانبی با 1001 وجه: دکمه‌های اصلی، دکمه‌های مد لباس، دکمه‌های جواهرات، دکمه‌های بازیگوش، دکمه‌های متصل، دکمه‌های وابسته به عشق‌شهوانی یا آزادی‌بخشی که به‌طور کلاسیک‌تر می‌گذرند، بسیار گسترده هستند. توسط دکمه های گل، دکمه حیوانات …

دکمه های فانتزی

دکمه‌های فانتزی برخلاف دکمه‌های مد لباس، دکمه‌های خیاطی هستند که اغلب برای لباس‌های نوزادان و کودکان خردسال مناسب هستند. دکمه های فانتزی عموما از موادی مانند پلی استر و همچنین از مروارید ساخته می شوند.

آنها به هیچ ویژگی خاصی پاسخ نمی دهند و بنابراین می توانند انواع فانتزی را بپردازند!

سوراخ دکمه
هنر سوراخ دکمه عمل شکافتن قسمتی از لباس با پارچه مازراتی است تا بتوان آن را با دکمه بسته کرد. جادکمه‌ها متنوع هستند، اما بیشترین استفاده از آن‌ها از یک طرف، جا دکمه‌ای لباس زیر است: عمودی برای پیراهن و بلوز، و از طرف دیگر: سوراخ دکمه‌دار، که در همان پارچه لباس اجرا شده است (مثلاً برای کت و کت به صورت افقی. ).

دکمه زدن
هر چیزی که مربوط به ساخت یا فروش دکمه به عنوان یک فروشگاه اینترنتی است.

دکمه چوبی
انبوهی از گونه های موجود، از ساده ترین تا نجیب ترین: شمشاد از مناطق شامپاین یا فرانش-کونته و ژورا، سدر و زیتون از جنوب فرانسه یا بیشتر شرق با بلوط ترک، عبور از قاره های دورتر و عصاره های عجیب و غریب: گل سرخ , macassar , ebony … چوب بسیار خوشایندترین ماده برای لمس با مروارید است و می توان آن را کمی معطر کرد.

دکمه باکلیت
باکلیت که ستاره طولانی دکمه های طراحان بزرگ هنر دکو است، اولین رزین پلاستیکی است که توسط انسان در آغاز قرن بیستم ساخته شد. باکلیت هنوز هم گاهی اوقات توسط سازندگان بزرگ دکمه ایتالیایی استفاده می شود زیرا به زیبایی حجاری و رنگ آمیزی می کند.

دکمه فلزی تهران

کازئین
آیا می توانیم بگوییم که کازئین برای شیر دادن گلوتن برای گندم است؟ از پودر شیر و فرآیندهای شیمیایی تهیه می شود. سفید در حالت خام قبل از به خود گرفتن انواع سایه های دلخواه، این ماده برای زیباترین زیبایی دکمه، صیقل کاری گسترده را تحمل می کند.

دکمه سلولوئید
دکمه سلولوئید مانند صحبت کردن در مورد اولین دکمه ساخته شده از پلاستیک نیمه مصنوعی است. سلولوئید ترکیبی از کافور و نیترو سلولز است. مزیت سلولوئید این است که به طور کامل از عاج، مرجان، یشم یا مرمر تقلید می کند، اما از شیشه، شاخ یا چوب نیز تقلید می کند! امروزه در ساخت دکمه ها بسیار کم استفاده می شود.

دکمه سرامیکی

دستگیره سرامیکی از خاک رس و آب ساخته شده است که فقط میناکاری یا لاک زدن باعث غیر متخلخل می شود. این تولید به طور فزاینده ای نادر می شود و این مایه شرمساری است.

دکمه شاخ
جهانی ترین مواد دکمه فلزی مخفی و نجیب ترین به نظر من. چه از گاومیش های آبی ژاپن باشد و چه از گاوهای سرزمین های غربی ما، دو نوع شاخ وجود دارد: صفحه شاخ، جایی که شاخ وسیع ترین و به رنگ روشن یا حتی کمی شفاف است یا شاخ نوک، حتی بیشتر دنبال شده و رنگ آن بسیار تیره است.

دکمه corozo
کوروزو از دانه میوه درخت نارگیل با نخل های بزرگ که به ویژه در آمریکای جنوبی و سودان یافت می شود، تهیه می شود. اندازه جوانه های کوروزو اغلب محدود است (25 میلی متر) و قطر آنها محدود به قطر دانه است. corozo رنگ ثابت ستاره کت و کت و شلوار است و باقی می ماند.

دکمه چرمی
جنس یونیورسال، دکمه چرمی برای همراهی با لباس‌های ورزشی، کت‌ها و کت‌ها و همچنین پارچه کرپ مازراتی پشمی و اسکاتلندی بسیار مناسب است. به طور مطلق می توان از انواع پوست ها استفاده کرد: پوست های فلس دار مانند تمساح، کوسه، مارمولک و پوست های انعطاف پذیرتر مانند گوساله، مار یا مرغ یا ری. در نهایت، دکمه shagreen که نام خالق آن، JM Galuchat، استاد دست‌آور قرن 18 را دارد. این ماده بسیار زیبا دکمه های باشکوهی را نیز می سازد.

دکمه galalith
Galalith از کازئین شیر تیمار شده با فرمالین حاصل می شود. پلاستیسیته این ماده قابل توجه است و به انواع دگرگونی ها آزادی عمل می دهد. تولیدکنندگان دکمه با محبت آن را “گالا” می نامند و طراحان بزرگ دکمه دیروز و امروز، به ویژه در ایتالیا و فرانسه، به لطف این ماده که می تواند به میل خود کار کند، خلاقیت خود را آزاد می گذارند.

دکمه فلزی
چه چیزی در مورد دکمه های فلزی می توان گفت جز اینکه آنها می توانند از آلیاژهای زیادی تهیه شوند: رایج ترین آنها بدون شک زاماک است: مخلوطی از روی، آلومینیوم، منیزیم و گاهی اوقات مس. از بین تمام فلزات، من طرفدار بی قید و شرط نقره، فولاد، هرچند سنگین، برنز و طلا هستم!

دکمه مادر مروارید
مرواریدی زیبا و حسی در لمس، ماده مورد علاقه برای دکمه ها است. برای عالی ترین ها: مادر مروارید از تاهیتی با بازتاب های سبز خاکستری یا مادر مروارید آگویا از ژاپن، بدون شک از همه زیباتر هستند! ستاره مادر مروارید نیز صدف مرواریدی است، زیباترین آبزیان که لایه داخلی آن دارای انعکاس های رنگین کمانی است و در برخی کشورها به آن «مادر مروارید» می گویند. یکی دیگر از مرواریدهای درخشان و شفاف از صدف های بزرگ به دست می آید: بورگو، گلدفلش یا تروکا. این مادر مروارید از دریاهای آسیا و استرالیا می آید. مروارید مادر را می توان رنگی نیز کرد. من شخصاً مادر مروارید طبیعی و دکمه های مروارید بزرگ یا خیلی کوچک را دوست دارم، بدون نیم اندازه که برای بالا بردن قیمت پارچه بسیار ماثر است.

دکمه استخوان

استخوان از این جهت راحت است که عاج را تقلید می کند زیرا استخوان کهنه در اثر استفاده رنگ زرد و صیقلی به خود می گیرد. اندازه آن آسان است و همچنین برای طراحان دکمه های جسور لذت بخش است!

دکمه پیرایش
دکمه پیرایش اغلب با دکمه اصلاح شده قافیه می شود و این درست است! برای انجام دکمه های زیبا به کار زیادی نیاز است. متشکل از درهم تنیده، دکمه های پیرایش عمدتا از نخ پنبه ساده یا ابریشم از طریق کنف ساخته شده است.

دکمه هایی با سنگ های قیمتی یا نیمه قیمتی
غیرممکن هیچکس مقید نیست! زیباترین اکسسوری های مد را می توان با سنگ های زیبا آراسته کرد، همانطور که پادشاهان و دربارشان در زمان خود انجام می دادند. دکمه‌هایی که سنگ‌های قیمتی یا نیمه قیمتی را با هم ترکیب می‌کنند اغلب به سفارش ساخته می‌شوند و بنابراین با الماس، یاقوت، زمرد و یاقوت کبود یا به‌طور متوسط‌تر با یشم، عقیق، فیروزه، آکوامارین یا حتی عقیق ساخته می‌شوند.

دکمه پلی استر
پلی استر که بیشتر به عنوان PU در اصطلاحات حرفه ای شناخته می شود، بیشتر و بیشتر در اروپای شرقی تولید می شود. مواد مصنوعی فوق العاده، می تواند هزار و یک رنگ به خود بگیرد، از شاخ یا هر ماده دکمه دیگری تقلید کند.

دکمه چینی
امروزه تنها تعداد کمی از صنعتگران خلاق برای ساخت دکمه های خود از چینی استفاده می کنند و این مایه تاسف است زیرا چینی دکمه های زیبایی می سازد به شرطی که بزرگ نباشند تا برای زیباترین لباس های شما سبک باقی بمانند. مراقب ایده‌های دریافتی نیز باشید، زیرا دکمه‌های چینی، حتی اگر شکننده باشند، می‌توانند با قرار دادن لباس‌هایتان از داخل و سرد شسته شوند!

دکمه رزین
ما در مورد رزین نجیب تر صحبت خواهیم کرد و به پلی استری اشاره خواهیم کرد که رنگ آمیزی شده، قالب گیری می شود تا از همه مواد و تمام اشکال دکمه تقلید کند.

اندازه دکمه ها
سوال بزرگ! اگر “متوسط” فکر کنیم، اندازه دکمه اغلب 20 یا 23 میلی متر است.

دکمه شیشه ای روی پارچه خنک مانتویی
دکمه شیشه ای یا دکمه کریستالی؟ دکمه قالبی یا دکمه دمیده؟ به جز ایتالیا و اتریش، دکمه های شیشه ای کمتر و کمتری ساخته می شوند.

خرید دکمه فلزی

دکمه ساتسوما
در میان دکمه های چینی، ساتسوما منحصر به فرد و ژاپنی است. دکمه ساتسوما با قطر 28 تا 30 دقیقه و کاملا ضخیم از چینی سفید عاج، ترک خورده یا غیر ترک خورده ساخته شده است. همیشه در ژاپن نقاشی می شود و به اندازه سبک های مختلف تم ها را به خود می گیرد!

دکمه با بدلیجات
بدلیجات جذاب و بسیار ارزشمند، تقلید ماهرانه ای از الماس هستند… آنها در همه جا و تقریباً در تمام حالت های دکمه تعبیه می شوند، تا اگر تا به حال وجود داشته باشد، بیشترین لذت را برای ما به ارمغان می آورد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.